Fotovoltaické elektárny na míru

Nabízíme instalaci fotovoltaiky přímo na míru vašim potřebám. Při výběru se orientujeme především na špičkovou kvalitu, jednoduchou instalaci, optimální cenu a vzájemnou kompatibilitu produktů. Pomůžeme vám s výběrem ideálního řešení a zajistíme kompletní instalaci včetně vyřízení veškeré dokumentace.

Dotace na FVE pro seniory
a  domácnosti s nižšími příjmy

Chcete si pořídit fotovoltaický systém na ohřev vody, ale investice jsou pro vás finančně náročné? Pokud jste senior nebo domácnost s nižšími příjmy, můžete nyní získat dotaci ve výši 90 000 Kč.

Pro koho je tato dotace a jaké jsou její podmínky?

  • Dotace je určena pro instalaci fotovoltaického systému na rodinném domě nebo stavbě pro rodinnou rekreaci, která je trvale obývaná. Systém musí být instalován odborně způsobilou osobou a jeho maximální instalovaný výkon nesmí být vyšší než 10 kWp.
  • Všichni členové domácnosti musí pobírat starobní důchod, invalidní důchod 3. stupně, nebo domácnost pobírá příspěvek na bydlení od 12.9.2022.

Dotace je vyplácena formou zálohy ve výši 90 000 Kč ještě před zahájením stavebních prací. Zbytek dotace je vyplacen po dokončení a kolaudaci projektu.

Kolik ušetří fotovoltaika?

Běžné domácnosti

Okolo 10 000 Kč za rok.

Velké rodinné domy

Okolo 15 000 Kč za rok.

Firmy a společnosti

Více jak desítky ticíc korun ročně.

Proč fotovoltaiku od PVM?


Odbornost a dlouholeté zkušenosti v oboru

Vyřídíme dotace za Vás

Fovoltaika na klíč po celé ČR

 

Buďte ještě více soběstační

Spoluprací tepelného čerpadla a fotovoltaické elektrárny
snížíte náklady na topení a ohřev vody až o 75 %

Ozvěte se nám